| Marka Adı: | KORER |
| Model Numarası: | OD: 6mm – 114.3mm, WT:0.3mm –4.5mm |
| Adedi: | 1 Metric Tons Per Size |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T L/C |
| Tedarik Yeteneği: | 10000 Metric Tons Per Year |
| Eleman | İçeriği (%) |
|---|---|
| Krom (Cr) | 18.0 - 20.0 |
| Nikel (Ni) | 8.0 - 12.0 |
| Karbon (C) | ≤ 0.08 |
| Mangan (Mn) | ≤ 2.0 |
| Silikon (Si) | ≤ 1.0 |
| Fosfor (P) | ≤ 0.045 |
| Kükürt (S) | ≤ 0.03 |
| Parametreler | Değer |
|---|---|
| Standart | ASME SA312 / ASTM A312 |
| Malzeme sınıfı | TP304 |
| Dış çapı | 76.2 mm (3 inç) |
| Duvar kalınlığı | 2.11 mm |
| Uzunluk | 12 metreye kadar |
| Yüzey Dönüşümü | Parlak kızartılmış / turşulanmış / cilalanmış |
| Türü | Uzunlukta kaynaklı paslanmaz çelik boru |
| Sertifikasyon | ISO 9001:2008, PED, Basınçlı boru lisansı |