| Nazwa marki: | KORER |
| Numer modelu: | OD: 6mm – 114.3mm, WT:0.3mm –4.5mm |
| MOQ: | 1 Metric Tons Per Size |
| Cena: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T L/C |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 10000 Metric Tons Per Year |
| Pierwiastek | Zawartość (%) |
|---|---|
| Chrom (Cr) | 18,0 - 20,0 |
| Nikiel (Ni) | 8,0 - 12,0 |
| Węgiel (C) | ≤ 0,08 |
| Mangan (Mn) | ≤ 2,0 |
| Krzem (Si) | ≤ 1,0 |
| Fosfor (P) | ≤ 0,045 |
| Siarka (S) | ≤ 0,03 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Norma | ASME SA312 / ASTM A312 |
| Klasa materiału | TP304 |
| Średnica zewnętrzna | 76,2 mm (3 cale) |
| Grubość ścianki | 2,11 mm |
| Długość | Do 12 metrów |
| Wykończenie powierzchni | Jasno wyżarzane / trawione / polerowane |
| Typ | Spawana wzdłużnie rura ze stali nierdzewnej |
| Certyfikacja | ISO 9001:2008, PED, Licencja na rury ciśnieniowe |