| Ονομασία μάρκας: | KORER |
| Αριθμός μοντέλου: | OD: 6mm – 114,3mm, WT:0,3mm –4,5mm |
| Μούβ: | 1 μετρικοί τόνοι ανά μέγεθος |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | T/T L/C |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 10000 μετρικοί τόνοι το χρόνο |
| Στοιχείο | Περιεκτικότητα (%) |
|---|---|
| Χρώμιο (Cr) | 18.0 - 20.0 |
| Νικέλιο (Ni) | 8.0 - 12.0 |
| Άνθρακας (C) | ≤ 0.08 |
| Μαγγάνιο (Mn) | ≤ 2.0 |
| Πυρίτιο (Si) | ≤ 1.0 |
| Φώσφορος (P) | ≤ 0.045 |
| Θείο (S) | ≤ 0.03 |
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Πρότυπο | ASME SA312 / ASTM A312 |
| Βαθμός Υλικού | TP304 |
| Εξωτερική Διάμετρος | 76.2 mm (3 ίντσες) |
| Πάχος Τοιχώματος | 2.11 mm |
| Μήκος | Έως 12 μέτρα |
| Φινίρισμα Επιφάνειας | Φωτεινή Ανόπτηση / Αποπικράνση / Γυάλισμα |
| Τύπος | Μακροχρόνιος Συγκολλημένος Σωλήνας από Ανοξείδωτο Χάλυβα |
| Πιστοποίηση | ISO 9001:2008, PED, Άδεια Σωλήνων Πίεσης |