| Ονομασία μάρκας: | KORER |
| Αριθμός μοντέλου: | OD: 6 mm – 114,3 mm, WT: 0,3 mm – 4,5 mm |
| Μούβ: | 1 μετρικός τόνος / ανά μέγεθος |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 10000 μετρικοί τόνοι το χρόνο |
TP304 Ζυγισμένος σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα 42,4 × 2,0 mm για εργοστάσιο ζάχαρης- Σωλήνες ανθεκτικές στη διάβρωση για βιομηχανικές εφαρμογές.
Κατασκευασμένο από:Wuxi Korer Stainless Steel Co., Ltd., αυτό το ζυγισμένο σωλήνα από ανοξείδωτο χάλυβα υψηλής ποιότητας έχει σχεδιαστεί ειδικά για βιομηχανικές εφαρμογές, συμπεριλαμβανομένων των εργοστασίων ζάχαρης και της χημικής μεταποίησης.Ατσάλι από χαλύβδινο, προσφέρει εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση, αντοχή και αντοχή σε σκληρά περιβάλλοντα.
Ιδανικός για τη μεταφορά υγρών και αερίων, αυτός ο σωλήνας παρέχει υψηλή αντοχή στην οξείδωση και διατηρεί ανώτερη απόδοση σε συνθήκες υψηλής θερμοκρασίας και υψηλής πίεσης.
| Στοιχείο | Περιεκτικότητα (%) |
|---|---|
| Χρώμιο (Cr) | 18.0 - 20.0 |
| Νικέλιο (Ni) | 8.0 - 12.0 |
| Άνθρακας (C) | ≤ 0.08 |
| Μαγγάνιο (Mn) | ≤ 2.0 |
| Σιλικόνη (Si) | ≤ 1.0 |
| Φωσφόρος (P) | ≤ 0.045 |
| Θείο (S) | ≤ 0.03 |
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Τύπος | ΑΣTM A269 / ASME SA249 |
| Κατηγορία υλικού | TP304 |
| Εξωτερική διάμετρος | 42.4 mm |
| Μύθος τοίχου | 20,0 mm |
| Διάρκεια | Μέχρι 12 μέτρα |
| Τελεία επιφάνειας | Φωτεινά αναψυγμένα / γυαλισμένα / ακινητοποιημένα |
| Τύπος | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |